Tempish Temper Top

Kolekce 2012   Kolečkové brusle určeny pro rekreační fitness a kondiční bruslení, střední a vysoká zátěž. Stupeň únosnosti sportovního zatížení 4. Kolečka řady CATCH...
1 450 Kč

ABEC 9

• , zakoupeno v Outdoor-a-sport.cz

• Příznivá cena
    • Ideální pro rekreační bruslení
    • Raději zvolit velikost nejméně o číslo větší - já mám velikost 36 - brala jsem 38 a jsou mi na knop - myslím že 39 by byly akorát

Zatím jsem byla jen na chvíli, vypadá to že budou pohodlné, ale pozor na ty velikosti

• , zakoupeno v Sport-D.cz

• kvalita a cena
    • nemohu porovnávat

- za ty peníze perfektní svezení.
    - kdo nepotřebuje za každou cenu to nejdražší, tak s bruslemi Tempish chybu neudělá.
    - Noha v botě sedí perfektně, kolečka jsou tichá a rychlá

speedskating
Ložiska
ABEC 9

Kolekce 2012

Kolečkové brusle určeny pro rekreační fitness a kondiční bruslení, střední a vysoká zátěž. Stupeň únosnosti sportovního zatížení 4. Kolečka řady CATCH vykazují při jízdě standardní opotřebení závislé na kvalitě povrchu, stylu jízdy a hmotnosti uživatele.

Velikosti: 38 - 47

• Ideální pro rekreační bruslení

• , zakoupeno v Sport-D.cz

• kvalita a cena
    • nemohu porovnávat

- za ty peníze perfektní svezení.
    - Noha v botě sedí perfektně, kolečka jsou tichá a rychlá
    - s bruslemi jsme naprosto spokojení

jsem naprosto spokojená,jsou to moje první brusle,jízda bezvadná a rychlá..vřele doporučuji...

• Testování mělo 2 části. První se zúčastnilo 21 testovacích jezdců, mezi kterými byli závodníci z FOSSA, bruslaři inline ...

Zobrazit celou recenzi na www.inline-test.cz

• , zakoupeno v APOLLOSPORT

Doporucuji

• velice pohodlné
    • ložiška v pohodě
    • jedou velice dobře
    • sedí dobře na noze
    • cena přijatelná
    • když jedu dlouho, tak na kotníku na pravé noze mám puchýř,ale na druhé ne,ale izolepa před vyjetím to spraví :)
    • je v tom horko :D

Koupil jsem si je,protože ku!vit kolena běháním se mi nechce a běhání nesnáším,ale s bruslema je to v poho.člověk se projede a v Praze jsou pěkný stezky s pěknýma hospodama s gambáčem.kolečka jsou rychlý,stačí občas namazat.brzda je naprd,lepší zrušit,teda jenom pro pokročilý.každopádně doporučuji

• , zakoupeno v Sportega.cz

• - pohodlné, dle mého názoru určitě vhodné pro začátečníky, tak jak uvádí výrobce
    • - dobře ovladatelné
    • - a co je nejdůležitější... brusle jsou velice hezké:-))

- pokud mohu hovořit o zkušenostech... zatím jsem se svezla jen v obýváku:-)) ,ale i tak mi brusle dobře seděly a zdály se mi dobře ovladatelné
    - při výběru velikosti jsem se řídila pokyny u uvedeného výrobku a koupila jsem si o velikost větší než standardně nosím a brusle mi opravdu sedí

• pohodlné, pěkný design,
  • , zakoupeno v Sportega.cz

• vypadají dobře, jsou to první brusle pro manželku, takže uvidíme
    • snad jen velikost jsme museli vyměnit místo 37 na 38

zkušenosti budeme teprve sbírat

• pěkné
    • ahoj,
    • přišly mi asi nějaké závadné..na pravé botě nad palcem bylo něco,co hrozně tlačilo..špatně odlitý plast nebo tak něco..poslala jsem je zpět a o nové jsem raději nepožádala.tak snad budete mít více štěstí..

pěkné ale bohužel ta vada :(