Tempish Fitness Five Lady

• lze vyměnit kolečka za větší
    • pěkný vzhled

• pohodlná bota, dobře drží kotník, rychlá jízda
    • chybí boční háčky na zajištění utažených tkaniček

Spokojenost s produktem 95%, k maximální spokojenosti mi chybí boční háčky na zajištění utažených tkaniček. Byla jsem na ně zvyklá u modelu Tempish Airline - nenapadlo mne, že tyto brusle nemají. Jinak by byly super, nechávám si je proto, že mám úzký kotník a ten mi v nich pěkně drží, což je prioritní.

Určení
Velikost koleček
84 mm
Tvrdost koleček
85 A

Skelet brusle má vyšší stavbu, díky které získá bruslař větší stabilitu a pocit jistějšího ovládání brusle. Kotník není tolik zatěžován a především boční vedení je velmi pevné.

Brusle FITNESS FIVE lady má speciálně upravený vnitřní liner pro dámské chodidlo.

Tyto brusle snesou střední až vysokou zátěž a jsou vhodné jak pro začínající, tak pro pokročilé bruslaře.

Brusle jsou osazeny kolečky ze serie RADICAL, které se vyznačují extrémně malým valivým odporem s prodlouženou životností, jsou vhodná na kvalitnější a jemnější povrchy.

Šněrování je klasické tkaničkami. Přes nárt je umístěn zpevňující pásek na suchý zip.

Standardně jsou brusle osazeny kolečky o průměru 84 mm, ale do podvozku je možno vložit kolečka o průměru až 90 mm.

Stupeň únosnosti sportovního zatížení 4.

Osa průměr 6mm/mm

Velikost: 37 - 42

Délka vnitřní vložky: vel.37 - 25 cm vel.38 - 25,6 cm vel.39 - 26,9 cm vel.40 - 27,3 cm vel.41 - 28,3 cm vel.42 - 28,8 cm

• Doporučené použití: rekreační, sportovní fitness a kondiční bruslení, pokročilí, zkušení a závodní bruslaři
  • Kategorie: fitness
  • Skelet: PE/NYLON, trojdílný, soft, anatomický prostor skeletu pro kotník, vyšší zpevněná stavba.
  • Vnitřní materiál: vyztužený NYLON/NYLEX, anatomická, materiál s pamětí, zpevněná na vnější straně dílci z PVC, měkká výstelka kolem achilovky, anatomická vkládací stélka, po o
  • Podvozek in-line: Al slitina - dvoudílný rám, vyztužená lisováním 3D konstrukce, systém připevnění ke skeletu - ideal position control, PÚ-silver briliant, možnost osadit kol. prům.90mm
  • Kolečka: RADICAL

• pěkný vzhled

• pohodlná bota, dobře drží kotník, rychlá jízda
    • chybí boční háčky na zajištění utažených tkaniček

• Kvalitní zpracování
    • Nutné dotáhnout při dodání šroubky koleček

S bruslemi jsem byla spokojená, jen bohužel neseděla na šířku, jsou dělané pro silnější chodidla a případně s teplejší ponožkou.
    Měla jsem problém je dotáhnout a tak jsem je vyměnila za jinou značku.