Tempish Airline

Brusle určeny pro zkušené a pokročilé bruslaře...
1 504 Kč
Doprava 89 Kč,Do 3 dnů
Doporučená nabídka Gamisport.cz

Do 3 dnů • 1 varianta89 Kč85 % • 1 463 recenzíDalší informace

Brusle určeny pro zkušené a pokročilé bruslaře...

Určení
pánské
Kategorie
speedskating
Ložiska
ABEC 9

• , zakoupeno v MALL.CZ

Nic moc ale za ty prachy...

• , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

Vyzkoušela jsem zatím jednou, takže zbytek budu moci posoudit až na jaře až vyjedu ven

Dobrá cena a kvalita.

Určení
pánské
Kategorie
speedskating
Ložiska
ABEC 9

Kolekce 2011 Pánské brusle určeny pro zkušené a pokročilé bruslaře, střední a vysoká zátěž, stupeň únosnosti sportovního zatížení 4. Kolečka Radical se vyznačují vysokou přilnavostí a tlumením nerovnosti, nízkým opotřebením a nízkým koeficientem odporu a umožnují rychlejší a pohodlnější jízdu. Anatomicky tvarovaná vnitřní vložka s komfortním systémem odvětrávání. Šněrování je opatřeno pojistkou proti povolení tkaničky na posledním očku a zpevněno mikropřezkami.
Velikost koleček: vel. 39 - 41 Radical 80 mm , vel. 42 - 46 Radical 84 mm
vel.: 45 - 29 cm
vel.: 46 - 29 cm

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Nic moc ale za ty prachy...

• nízká cena
    • působí hodnotně
    • kolečka jsou měkká - měním je dost často a po roce jsou na vyhození
    • pohodlí boty nic moc - skoro pokaždé mám puchýře
    • hned při prvním použití se mi urval ten suchý zip :-))

Levné brusle pro začátečníka. Mám je rok a vypadá to, že si koupím raději něco lepšího. Pokud tam stále něco tlačí, tak to potom odrazuje od dalšího sportování...

• Levné
    • Pohodlné
    • Rychlé
    • Zatím nic

Mám je asi 14 dní a zatím jsem moc spokojená.
    Koupila jsem si je, i když jsou pánské, protože neměli dámské mojí velikosti a sedí mi dobře, takže bych je klidně doporučila i ženám, pokud se přenesou přes jejich vzhled.
    Jezdí se mi na nich moc dobře a to nejsem nijak pokročilý bruslař. Jsou rychlé a pohodlné.
    Jen si dejte pozor na označení velikostí. Mají to nějak posunuté, takže pokud máte velikost 38, budete potřebovat cca 40.

Dobrá cena a kvalita.

• rychla jizda
    • spatna loziska nedaji se otevrit byl jsem s tim i v servisu a rikal ze nejlepsi jsou ILQ jsou na dozivoti tyhle loziska se nedaji ani otevrit takze nejdou namazat

investujte do K2 kdyz maji ve sportisimu vyprodej tak koupite kvalitni brusle do 2500kc

• SUPER rychlé , perfektně sedí .Kvalita za dobrou cenu .Velký rozdíl oproti bruslím zakoupeným běžně v obchodáku .

Doporučuji pro mírně pokročilé ,je tam opravdu rozdíl oproti obyčejným bruslím :-D
    Než začnete na něco nadávat ,seznamte se důkladně s návodem.

• velmi dobré hodnocení ostatních uživatelů
    • příjemná cena
    • dvakrát se mi přetrhl suchý zip
    • viklal se mi podvozek
    • po dvou reklamacích k nim už nemám důvěru

Tyto brusle mám už rok. Jsou to již moje třetí in-line brusle. Ale jsem s nimi dost nespokojen. Měl jsem je už dvakrát na reklamaci. První věc, která mě zarazila bylo to, že nůž (podvozek, nevím jak se tomu říká) ve kterém jsou přichyceny kolečka se abnormálně viklal. Takže po cca 20min provozu jsem je musel dát na reklamaci.
    Další věc, která se mi stala byla ta, že při běžném utahování se mi utrhl suchý zip, takže šly na reklamaci i po druhé. Zbytek letní sezóny jsem na nich odjezdil, ale z vysokou opatrností a nedůvěrou. Mám pocit, že levá brusle (její podvozek) se mi pořád vyvrací na vnitřní stranu. To jsem u jiných neměl.
    Dnes jsem je po zimě opět vytáhl a znovu se mi utrhl suchý zip, tentokrát na druhé brusli.

Na druhou stranu mají tyto brusle tolik pozitivních ohlasů, že jsem nejspíš jen narazil na špatný kus, jinak standardně kvalitních bruslí.

• , zakoupeno v Sportega.cz

• Skvěle sedí na noze

skvělé

• Testování mělo 2 části. První se zúčastnilo 21 testovacích jezdců, mezi kterými byli závodníci z FOSSA, bruslaři inline ...

Zobrazit celou recenzi na www.inline-test.cz