Spartan Lady

84 mm
Tvrdost koleček
82 A

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Nechápu, jak někdo mohl napsat, že v těchto bruslích nebrní noha. Brní a dost. Zlatý moje Tepishky. V těchto bruslích mám nohu jako ve svěráku. Jsem hodně zklamaná.
  • , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Nádherné rychle brusle , které předčili moje očekávání . Dostupná cena výborná kvalita . Doporučuji :)

Určení
Velikost koleček
84 mm
Tvrdost koleček
82 A

Moderní dámské brusle SPARTAN SPORT Lady Soft Boot splňují nejvyšší standart provedení a bezpečnosti.

Doporučujeme dokoupit bezpečnostní helmu a chrániče. Kolečkové brusle jsou dnes jednou z nejoblíbenějších městských sportovních aktivit a vlastnit jeden pár kvalitních bruslí by měl každý aktivní člověk. Není nic jednoduššího, než si obout brusle a vyrazit na výlet s přáteli nebo rodinou. Bruslení si užijí jak děti, tak i dospělí, nezávisle na tom, jestli jezdíte vytrvalostní závody, nebo se projedete kolem domu. Dejte svému tělu potřebnou porci pohybu a spojte příjemný výlet se sportem, který je v dnešní uspěchané době tak důležitý. K bruslím patří kvalitní příslušenství, které Vám zajistí potřebný komfort při projížďkách. Nezapomeňte si proto vybrat vhodné chrániče a sportovní oblečení.

Technická data:

• ložiska ABEC 7 Carbon Steel
  • kolečka PU 80x20 mm
  • podvozek ALU
  • QuickLace systém pro snadné nazouvání
  • stahovadlo a 1 oboustranná přezka
  • doplňková přezka na suchý zip
  • větrací otvory ve špičce boty
  • brzda na pravé brusli
  • velikosti 36 - 42
  • maximální zatížení 130 kg

1zákazník doporučuje produkt

• Korcule su pekne a pohodlne.Som s nimi velmi spokojna a vrelo odporucam. :)

Moja skusenost s tymto produktom je len pozitivna a vrelo doporucujem.Korcule su pohodlne a lahko sa zapinaju.Pri dalsom nakupe by som si k nim dokupila aj kolieska.