Seba High 80

Popis produktu

Parametry produktu

Určení
unisex
Kategorie
rekreační
Ložiska
ILQ 9 Pro

Parametry produktu

Určení
unisex
Kategorie
rekreační
Ložiska
ILQ 9 Pro

Popis produktu

Sebe High Light jsou legendární freestyle brusle. Využít je můžeš při různých stylech bruslení. Nejlepší je samozřejmě využiješ během freeski jízdy městem, freestyle slalomu ale nenechají se zahanbit ani na cyklostezce.  

Integrovaný vnitřní liner dokonale obepne nohu. Pevný kotník vyztužený skelnými vlákny poskytne potřebnou oporu i při nejextrémnějších tricích.  

Zatáhneš si je klasickými tkaničkami v kombinaci s klipsnami nad nártem a na kotníku.  

Rám bruslí Deluxe je nejkvalitnější freeride rám vyráběný francouzským specialistou. Zpevněný je dokonce až na 3 místech.

Délka 243mm s 80mm kolečky je zárukou maximální obratnosti.

Kvalitní kolečka Sebe HL s tvrdostí 85A mají urban profil, který tě spolehlivě tě podrží v prudkých zatáčkách a při silných odrazech při zachování skvělé odolnosti vůči opotřebení.  

Pozici rámu si můžeš upravit podle svého stylu prostřednictvím 7 různých děr ve spodní části.  

  • Vložka: ortopedické vložiky Orthomove
  • Rám: deluxe 4x80mm, 243mm
  • Kolečka: Sebe HL 80mm / 85A
  • Určení: unisex

 

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.