Seba FR2 310

Popis produktu

Parametry produktu

Určení
dámské

Parametry produktu

Určení
dámské

Popis produktu

Světoznámá značka SEBE se rozhodla přijít s novou podznačkou FR Skates, která však zachovává tradiční kvalitu příznačnou pro značku SEBE.

Sebastien Laffargue a Gregoire Pinto vymysleli novou generaci freeride bruslí FR s pevnou skořápkou. Kombinují v sobě vysoký výkon, komfort, otáčivost a odolnost. Je na nich patrná pozornost, kterou zakladatelé věnovali detailům i nádech francouzského stylu, což přineslo bruslím úspěch po celém světě.  

FR Skates FR2 310 jsou perfektní na zábavné freeride korčuľovanie.Vďaka jejich rámu 310 / 232mm získáš skvělou manévrovatelnost na rychlou a zběsilou city jízdu, přičemž budeš mít stále super stabilitu Díky integrovaným ocelovým deskám se zlepší tvá stabilita a preciznost. Brusle FR2 310 jsou skvělé, pokud si chceš zlepšit své skills ve freeridu bruslení.  

Krátký 246mm trojkolieskový rám garantuje maximální možnou obratnost a stabilitu díky zachování nízkého těžiště.  

Bota FR2 je pevná, odolná, silná a citlivě reaguje na všechny tvé pohyby.  

Kolečka Downtown White 110mm s tvrdostí 85A ti zprostředkují rychlou a hravou jazdu.  

Kombinace tří 110mm koleček v pevném černém rámu s délkou 246mm je zdrojem ohromující obratnosti při zachování velmi vysoké rychlosti.  

Kotník bruslí tě spolehlivě podrží, dotáhneš si ho prostřednictvím klasických tkaniček, které pokračují až do horní části vrchní pantofle a dvou nových pevných klipsů, jedna na nártu a druhá fixuje kotník ve vrchní části brusle.  

FR Skates nabízejí novou, pohodlnější vnitřní botu. Stále je celá vyjímatelná. Má dokonale vytvarovanou oblast paty a achilovy šlachy, která ti nohu dokonale obepne. Tvar jazyka je ještě anatomičtější.

Ve spodní části boty pod patou je i shock absorber, který lze prostřednictvím suchého zipu sejmout.  

Nový hliníkový rám je dostatečně tuhý pro maximální přenos energie a má nízké těžiště. Ocelové desky v bodě kde se spojuje bota s rámem jsou zárukou maximálního přenosu energie.  

Díky 2x7 dírám ve spodní části si rám bruslí můžeš nastavit podle svých představ.

Brusle si můžeš také prostřednictvím různých barevných kitů / sad upravit podle svého vkusu. Vyměnit je možné celý kotník, spodní klipsnu, barvu koleček, boční chránič a také tkaničky.    

  • Rám: R2 Frames aluminium
  • Kolečka: Downtown White Wheels 110mm / 85A
  • Ložiska: Twincam MW7 Bearings

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.