Rollerblade Twister 80

in-line hokej
Ložiska
ILQ 7

• , zakoupeno v Sportovní kurzy.cz

• Netlačí, perfektně padnou na nohu.
    • Výborná ovladatelnost.
    • Kvalita zpracování

Moje první inline brusle. Před koupí jsem proto vyzkoušel různě zaměřené brusle - Fitness, Street, Hokej. Tyhle streetové mi sedly úplně nejlíp. Chtěl jsem je využít na stezku pro pohodovou jízdu s dětmi, freestyle blbnutí, inline hokej.... vše do určité míry vyzkoušeno, brusle maximálně vyhovují pro takto rozdílné využití.

• , zakoupeno v Sportega.cz

• Pevna bota bez predpokladu casem prilisneho zmeknuti. Skvela manevrovatelnost. Kvalitni kolecka, neklouzou, nesjozdeji se (dano i brusli), stranova nastavitelnost frame vuci bote. Street skelet je pevny, spodek boty velmi pohodlny Stabilita boty i pri povolenem hornim popruhu. Na zivo lepe vypadajici. Cislovani odpovida rozmerum bezne obuvy. Na pomer velikosti kolecek, rychle. Dostupnost nahradnich dilu.
    • Horni cast boty je tvrda. Frame na jedne brusli je cca 1-2 mm posut vice dopredu oproti druhe z brusli, ale prepokladam k moznosti nastavovani pujde posunout. Horni strap na vnitrni strane pri tesnem zapnuti lehce zavazi.

Testoval jsem je trikrat na stezce a parkovisti o celkove delce jizd 40 km. Subjektivni jizda je daleko lepsi a dokonce stabilnejsi a rychlejsi nez u fitness K2 Moto 80 a jsem z brusli opravdu nadsen. Kvalita zpracovani a provedeni je celkove vynikajici v pomeru konkurencnich street / urban brusli. Zpozoroval jsem, ze je obouvaji zkuseni a sikovni bruslari. Ze zacatku mirne tlacili kotniky, coz uz odeznelo, tlaky v oblasti nad kotniky u hornich koncu brusli odeznivaji take, zhruba stejne rychle, jak u predchozich K2 Moto, kde behem kratke doby zcela zmizely. Objektivne, po treti, dvacet kilometru dlouhe jizde, zahrnujici trenovani jizdy vzdad na parkovisti posezeni z prateli se zcela zapnutou brusli po dobu jedne hodiny a celkove straveneho casu tri hodin, jsem horni cast povoloval na poslednich 300 metru. Naopak i pres zcela povolenou horni prezku je brusle pomerne stabilni, subjektivne asi stejne, jak u zcela penve zapnute K2 ill. Zde plati, ze cena odpovida kvalite.

Určení
pánské
Kategorie
in-line hokej
Ložiska
ILQ 7

Rollerblade Twister 80 2017 je v nabídce amerického výrobce nezničitelnou klasikou. Jsou to rychlé a extra obratné urban brusle, ideální do města, ale často využívány i na freestyle slalom. Jsou extra odolné, pevné a mají lety ověřený retro design.

V kombinaci s moderními technologiemi tě model Twister dokonale provede po městě, ale nadané se zahanbit ani na výletě skamarádit na tvé místní cyklostezce.

V nové sezóně doplněné o ložiska ILQ 7 a vylepšený rám Hot Rod alu.

Vše dobré ze starého modelu dostal i tento nový. Vnitřní pohodlná bota s 5 star fit technologií a dobře odvětraná molded skořepina se postará o to aby byly tvé nohy v pohodlí a aby v bruslích pevně držely. To vše je doplněno o shock absorber, který tlumí nárazy.

Botu si dotáhneš prostřednictvím klasických tkaniček, vrchní klipsny a 45 ° klipsna nad nártem. Americký výrobce navíc doplnil jedno očko na tkaničky navíc, což celkově přispívá k ještě vyšší pevnosti brusle.

Hliníkový rám Hot Rod Alu je dlouhý 243mm, to je nejkratší možná délka rámu do které se vejdou čtyři 80mm kolečka. To je zárukou té nejlepší možné obratnosti.

Jediný neduh původního modelu Twister byly méně kvalitní kolečka.V sezóně 2015 dostaneš v modelu Twister i vyšší třídu koleček Supreme s tvrdostí 85A a širším profilem, který se na tento typ bruslí hodí ze všeho nejvíc.

Twister se již v nabídce Rollerblade legendou stal. Nyní je ale navíc bezkonkurenčně dobrý !!

ILQ 7 l ožiská jsou vyrobeny firmou Twincam. 6 precizní opracovaných kuliček má větší tvar pro lepší valivosť a odolnost.

• Kolečka: New RB Supreme Urban 80mm / 85A
  • Ložiska: ILQ7 Plus
  • Rám: Hot Rod Alu 243mm 4x80mm
  • Brzda: ano, je ji možné sejmout
  • Tkaničky: náhradní černé tkaničky jsou součástí balení

• , zakoupeno v Sportovní kurzy.cz

• Netlačí, perfektně padnou na nohu.
    • Výborná ovladatelnost.
    • Kvalita zpracování

• , zakoupeno v Sportega.cz

• Testování mělo 2 části. První se zúčastnilo 21 testovacích jezdců, mezi kterými byli závodníci z FOSSA, bruslaři inline ...

Zobrazit celou recenzi na www.inline-test.cz