Recenze Rollerblade Twister 80

Ověřené recenze Rollerblade Twister 80

Ověřený zákazník Sportovní kurzy.cz

Marian Škrabal

Přidáno: 9. června 2015

(Upraveno 10. června 2015)

Zakoupeno v Sportovní kurzy.cz

• Netlačí, perfektně padnou na nohu.
  • Výborná ovladatelnost.
  • Kvalita zpracování

Moje první inline brusle. Před koupí jsem proto vyzkoušel různě zaměřené brusle - Fitness, Street, Hokej. Tyhle streetové mi sedly úplně nejlíp. Chtěl jsem je využít na stezku pro pohodovou jízdu s dětmi, freestyle blbnutí, inline hokej.... vše do určité míry vyzkoušeno, brusle maximálně vyhovují pro takto rozdílné využití.

Zapínání: Utažení je velmi jednoduché
Pohodlí: Velmi pohodlná bota i na delší tratě
Brusle jsou vhodné pro: Profesionála / závodníka
Ověřený zákazník SportObchod.cz

Jan Pouza

Přidáno: 13. června 2013

Zakoupeno v SportObchod.cz

• Pevna bota bez predpokladu casem prilisneho zmeknuti. Skvela manevrovatelnost. Kvalitni kolecka, neklouzou, nesjozdeji se (dano i brusli), stranova nastavitelnost frame vuci bote. Street skelet je pevny, spodek boty velmi pohodlny Stabilita boty i pri povolenem hornim popruhu. Na zivo lepe vypadajici. Cislovani odpovida rozmerum bezne obuvy. Na pomer velikosti kolecek, rychle. Dostupnost nahradnich dilu.
  • Horni cast boty je tvrda. Frame na jedne brusli je cca 1-2 mm posut vice dopredu oproti druhe z brusli, ale prepokladam k moznosti nastavovani pujde posunout. Horni strap na vnitrni strane pri tesnem zapnuti lehce zavazi.

Testoval jsem je trikrat na stezce a parkovisti o celkove delce jizd 40 km. Subjektivni jizda je daleko lepsi a dokonce stabilnejsi a rychlejsi nez u fitness K2 Moto 80 a jsem z brusli opravdu nadsen. Kvalita zpracovani a provedeni je celkove vynikajici v pomeru konkurencnich street / urban brusli. Zpozoroval jsem, ze je obouvaji zkuseni a sikovni bruslari. Ze zacatku mirne tlacili kotniky, coz uz odeznelo, tlaky v oblasti nad kotniky u hornich koncu brusli odeznivaji take, zhruba stejne rychle, jak u predchozich K2 Moto, kde behem kratke doby zcela zmizely. Objektivne, po treti, dvacet kilometru dlouhe jizde, zahrnujici trenovani jizdy vzdad na parkovisti posezeni z prateli se zcela zapnutou brusli po dobu jedne hodiny a celkove straveneho casu tri hodin, jsem horni cast povoloval na poslednich 300 metru. Naopak i pres zcela povolenou horni prezku je brusle pomerne stabilni, subjektivne asi stejne, jak u zcela penve zapnute K2 ill. Zde plati, ze cena odpovida kvalite.

Zapínání: Utažení je velmi jednoduché
Pohodlí: Velmi pohodlná bota i na delší tratě
Brusle jsou vhodné pro: Profesionála / závodníka
Award

www.inline-test.cz

Přidáno: 3. února 2012

2. místo - Absolutní pořadí urban brusle

Testování mělo 2 části. První se zúčastnilo 21 testovacích jezdců, mezi kterými byli závodníci z FOSSA, bruslaři inline klubu HEPA outfit Přerov a další pozvaní jezdci. Ve druhé části se k testování dostala veřejnost.

Celá recenze na www.inline-test.cz