Rollerblade Spark 84 2016

• Nikde tetlačí
    • Možná jen že je konstrukce z laciného plastu ale to není na překážku

brusle mi sedí perfektně , nikde netlačí,
    dobře se s něma manevruje ,
    jsem s něma spokojeny a mohu je jen doppručit.

• pohodlná bota, dobré kolečka a ložiska

dobrý poměr cena výkon

• Lehké a pohodlné brusle

Určení
pánské

Pánské fitness inline brusle pro rekreační jízdu. kategorie: Fitness rekreační Technické parametry: - ložiska: SG 7 - kolečka: RB 84 mm / 84A - rám: Alu ( max rozměr koleček 84 mm ) Bota: - dobře padnoucí odvětraná bota s FIT systémem - šněrování, nártový suchý zip, manžetová přezka

2zákazníci nedoporučují produkt

• Design
    • Nikde tetlačí
    • Možná jen že je konstrukce z laciného plastu ale to není na překážku

brusle mi sedí perfektně , nikde netlačí,
    dobře se s něma manevruje ,
    jsem s něma spokojeny a mohu je jen doppručit.

• pohodlná bota, dobré kolečka a ložiska

dobrý poměr cena výkon

• Lehké a pohodlné brusle

• skvěle sedí

perfektní

• , zakoupeno v HOPE SPORT

• design, jednoduché utažení, pohodlné, zejména nás potěšila sleva o cca 2 000, Kč
    • zatím jsme nezjistili nic negativního

doporučujeme, jsou perfektní

• , zakoupeno v Sportega.cz

• Perfektně sedí na noze.
    • Jednoduché zapínání, jde lehce, klasické tkaničky nejsou problém.
    • Limitovaná edice 2015 s modrými pruhy pro Sportobchod.cz je super :-)
    • Hliníkový nízko posazený rám = pevnost a lepší stabilita a ovladatelnost.

Mé první brusle a zatím naprostá spokojenost. Vhodné pro začátečníky (možnost dokoupit menší a měkkčí kolečka) a přitom vydrží a jsou vhodné i pro pokročilé uživatele. Vybrané přes internet, vyzkoušené a vyzvednuté na prodejně - velikost v popisku sedí i s realitou. Kvalita se vyplatí

• , zakoupeno v Sportega.cz

Super za tu cenu, sedí, pohodlné a jedou... ;-)

Kvalitní za dobrou cenu

• Vše

Jsou proste super, mel jsem uz nekolik brus. ale tyto jsou nejlepsí co jsem vlasnil nebo vlasním

• , zakoupeno v APOLLOSPORT

• Brusle úplně super i pro mě pro začátečníka.
    • Nemám nic a snad mít ani nebudu.

Koupil jsem si je na doporučení pořadu A DOST!
    Fakt nekecaj :-D