Rollerblade Spark 80 Lady

Fitness kolečkové brusle pro rekreační jízdu, určeno pro začátečnice až středně pokročilé bruslařky ...
3 081 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z beldasport.cz

Skladem • Více variant63 Kč95 % • 1 896 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma97 % • 79 957 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • Více variantZdarma96 % • 96 recenzíDalší informace

Doporučila bych všem kdo s inline začínají

• , zakoupeno v APOLLOSPORT

• - super sedí na noze, bota nikde netlačí
    • - je perfektně odvětratelná, za jízdy je cítit proudění vzduchu
    • - Brusle jsem si nejprve zkusila v kamenném obchodě, a následně objednala v eshopu, takže jsem věděla co kupuji..
    • - hned při první jízdě mi začalo vrzat jedno kolečku( to před brzdou), to mě dost rozčiluje a je to nepříjemné... jinak super brusle

S bruslemi jsem naprosto spokojená, po několika letech sem se rozhodla obměnit brusle za kvalitnější. Tyhle jsou v poměru cena/kvality jednoznačně nejlepší co jsem měla možnost zkusit a vidět. Naprosto je doporučuji. Až na to kolečko:-(, ale to se stane asi v 1 ze 100 případů...A díky Apollosportu jsem ušetřila min. 1500,- jelikož v Pardubicích v obchodě stojí 4100,-

Určení
dámské
Kategorie
fitness
Ložiska
SG 5
Brzda

- značka:  Rollerblade
- model: Spark 80W (dámské)
- ložiska: SG5
- kolečka Active - průměr 80 mm, tvrdost 82A
Brusle Rollerblade SPARK 80- velmi pohodlná rekreační brusle, která je stabilní a snadno

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant75 Kč98 % • 534 recenzíDalší informace

• nádherný desing
    • výborné jízdní vlastnosti
    • vhodné i na nerovný povrch
    • nemám žádné výhrady

Tyto brusle doporučuji. Hledala jsem takové, které by byly za rozumnou cenu, líbily se mi a zaroveň měly určitou kvalitu.

• Pěkný vzhled
    • Snadná a pohodlná jízda
    • Zatím nevím

Brusle mám asi půl rok a jsou skvělé. Jsem začátečník a myslím že je to skvělá volba :)

• , zakoupeno v Sportega.cz

• Lehká snadno ovladatelná brusle

Doporučila bych všem kdo s inline začínají

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant75 Kč98 % • 534 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v APOLLOSPORT