Recenze Rio Roller Script

Ověřený zákazník Honzovy-longboardy.cz

Robert Bart

Přidáno: 24. července 2017

Zakoupeno v Honzovy-longboardy.cz

dcera jako začátečník je max spokojena

Zapínání: Utažení je velmi jednoduché
Pohodlí: Velmi pohodlná bota i na delší tratě
Brusle jsou vhodné pro: Běžného uživatele
Ověřený zákazník Retro brusle a Longboardee

R

Přidáno: 27. června 2017

Zakoupeno v Retro brusle a Longboardee

• Brusle jsou vyrobeny z materiálu podobnému kůži, proto jsou dobře ohebné a tudíž se s nimi opravdu skvěle bruslí, bez ohledu na to jestli jste na nich pět minut či pět hodin, nikdy se mi nestalo že by mi brusle způsobily nějaké puchýře či co. I když mám brusle zatím jen krátkou chvíli tak už nyní mohu říci, že bych si neuměla ani představit, že bych je třeba za týden až mě přestanou bavit odložila někam do kouta, protože to se asi nikdy nestane jelikož se tyto brusle staly nepostradatelnou součástí mého života a neuplyne ani den kdy bych si na nich nezajezdila či na ně třeba jen nepomyslela, ale myslím že bych se měla zmínit i o konstrukci bruslí se kterou jsem také více než jen spokojena, ale nejvíce jsem nadšená z barvy bruslí jelikož ani na obrázku barva nebyla tak pestrá a nádherné jako je ve skutečnosti, s kolečky jsem také velmi spokojená i když jsem měla ze začátku obavy aby se ihned při první jízdě nezašpinily, protože si všichni určitě dovedeme představit bílá kolečka na špinavé asfaltové cestě, ale byla jsem překvapena že i po dvou týdnech používání jsou stále krásné i když už ne úplně bílé, ale mírně zabarvené do šeda i když to jim na kráse vůbec neubralo. Kolečka jsou také spíše gumové a tudíž se na nich opravdu dobře a také rychle bruslí, ale i skáče a to bez legrace. Doporučila bych opravdu všem kteří o koupi bruslí uvažují.

Zapínání: Utažení je velmi jednoduché
Pohodlí: Velmi pohodlná bota i na delší tratě