Rio Roller Script

Rio Roller Script Peach Do těchto bruslí jsme se prostě zamilovali. Ale můžeš nám to vůbec vyčítat? Dlouho očekávané Rio Roller Script jsou konečně tady. Ohromná...
1 924 Kč
Garantovaný nákup z Honzovy-longboardy.cz

Skladem • Více variant75 Kč90 % • 191recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč94 % • 241 881recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Do 2 týdnů • Více variant59 Kč89 % • 827recenzíDalší informace

ABEC 7
Tvrdost koleček
82 A

• , zakoupeno v Honzovy-longboardy.cz

• Brusle jsem koupila jako dárek pro vnučku tak doufám, že bude spokojena.

nic

• Zboží velikostně sedí

Rozhodně jsem odtud neobjednala naposledy. :)

super

ABEC 7
Tvrdost koleček
82 A

Rio Roller Script Peach

Do těchto bruslí jsme se prostě zamilovali. Ale můžeš nám to vůbec vyčítat? Dlouho očekávané Rio Roller Script jsou konečně tady. Ohromná krasobruslařská bota v stylových pastelových barvách je spojena s exkuzívnymi Rio Roller trucky a rámem.

Jako všechny brusle Rio Roller, i model Script je vegan friendly. Kolečka Coaster fungují dokonale na jakémkoliv povrchu. S modelem Script se ještě určitě napíše mnoho příběhů. Jaký bude ten tvůj? :)

Technické parametry:

• vegan friendly, krasobruslařská bota s PVC kůží
  • vysokokvalitní opora v patě av podrážce
  • nylonový rám vyztuženými skelnými vlákny
  • exkluzivní Rio Roller rám, trucky a na míru vytvarované PU BUSHING
  • kolečka Rio Coaster z polyurethanu s tvrdostí 82A
  • Abec 7 ložiska
  • PU cast brzdy s upevněním na imbusový klíč

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant59 Kč98 % • 1 921recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Honzovy-longboardy.cz

• Brusle jsem koupila jako dárek pro vnučku tak doufám, že bude spokojena.

nic

• Zboží velikostně sedí

Rozhodně jsem odtud neobjednala naposledy. :)

super

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant59 Kč98 % • 1 921recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Honzovy-longboardy.cz

Je třeba sledovat tabulku velikostí a dobře si změřit nohu, uvedené velikosti jsou o číslo větší než běžná velikost nošené obuvi. Krásné zpracování

• nádherné
    • těžké

• Kvalitní materiály i provedení
    • Design

Nádherné a super pohodlné brusle. Zkoušela jsem přímo na prodejně než jsem objednala. Obsluha skvělá a trpělivá. Kupovali jsme v Honzových longboardech i koloběžku dceři a zase se tam rádi vrátíme pro další zboží.

krásný design, dobrá kvalita

• Úžasné provedení
    • Kvalitní materiál

kvalita

• , zakoupeno v Honzovy-longboardy.cz

Velká spokojenost, trekové brusle skvěle sedí, jsou pohodlné, doporučuji.