Rio Roller Pure

trekové
Ložiska
ABEC 7

• , zakoupeno v Honzovy-longboardy.cz

Skvěle padnou na nohu (díky návodu, jak si vybrat správnou velikost, klobouk dolů). Vzhled moc pěkný. V reálu vypadají fakt úžasně. Moc děkuji velmi příjemné paní na telefonu, která byla moc ochotná a skvěle poradila ohledně technických věcí týkající se těchto bruslí (kolečka, ložiska, údržba). Jsem ráda, že jsem si vybrala tento obchod, kde rozumí tomu co prodávají. Vřele doporučuji.

• , zakoupeno v Honzovy-longboardy.cz

jsem za čátecnik - ale brusle mi vyhovuje, ikdyz zatim moc najezdeno nemam :)

Určení
dětské
Kategorie
trekové
Ložiska
ABEC 7

Rio Roller Pure II v červené barvě jsou dvouřadé brusle s teniskovou botou. Skvělé pokud miluješ Rio Roller, ale preferuješ decentnější design.

Ať už chceš jít na místní roller disco, bruslit se venku nebo po cyklostezce, Rio Roller Classic budou skvělým společníkem.

Brusle mají zpevněné zadní poutko na nošení. Mají vylepšené vyztužení na patě a po stranách, pro lepší oporu.

Povrch boty je prodyšný pro optimální odvětrání.

Pásky na boku dávají bruslím nový a stylový design a podtrhují jejich vzhled. Kontrastní šití jsou zárukou toho, že brusle jen tak někdo nepriehliadne.

Kvalitní BUSHING, přední brzdy a hlinníkové trucky dávají bruslím velmi dobrou výkonnost. Základní rám má rozšířený design pro lepší stabilitu.

Specifikace:

• Vegan friendly, středně měkké teniskové boty s dobrou oporou
  • Velmi dobrá opora v oblasti paty, anatomicky vytvarované vložky s dodatečným polstrováním
  • Kvalitní kolečka s tvrdostí 82A jsou vhodné na jakýkoliv povrch.
  • Snadno vyměnitelné brzdy z PU materiálu
  • Rám je vyroben z nylon materiálu a trucky hliníku - pro co nejlepší ovládání a přenos energí
  • Ložiska Abec 7
  • Poutko na nošení bruslí. Potisk s logem na kolečkách a bocích
  • Logo na jazyku

• , zakoupeno v Honzovy-longboardy.cz

jsem za čátecnik - ale brusle mi vyhovuje, ikdyz zatim moc najezdeno nemam :)