Powerslide Next SuperCruiser 110

unisex
Ložiska
ABEC 9

• , zakoupeno v Inlinespecial

Botu už používám cca půl roku. Moje velikost se oproti jiným botám bruslí, na které jsem zvyklá, lišila. Byla velmi úzká (stále je). Nejprve bylo třeba vyndat vložku a chodit v ní po bytě, aby si noha i vložka na sebe zvykly (paměťová pěna). Ze začátku jsem uvažovala o větší velikosti. Z obchodu mi bylo doporučeno, ať to ještě zkusím, že se vložka roztáhne. A je to pravda :-) Teď se mi v ní jezdí skvěle a jinou už nechci. Koupila jsem ji pro podvozek s terénními kolečky a koupím si k ní i podvozek s "normálními" gumovými kolečky :-) za ty peníze opravdu stojí.

Určení
unisex
Ložiska
ABEC 9

Černá není nikdy krokem vedle! Je to styl, který je věčný!

Powerslide NEXT jsou první brusle svého druhu na světě, které přicházejí s prvním TRINITY tříbodovým rámem na inline brusle s tvrdou skořápkou. Brusle jsou nabité speciálními prvky, které dokážou naplno odhalit jejich potenciál. Jsou vytvořeny speciálně pro dynamické zážitky z freeski bruslení na třech kolečkách.

Brusle NEXT jsou tak rychlé a přizpůsobivé, že by mohly být vhodné na dlouhé tratě, ale zároveň jsou tak lehké a pohodlné jako fitness brusle či pružné a tvrdé, tak že by mohly být použity na SUV bruslení. Jsou to urban brusle, o kterých jsme tak dlouho snili!

Tyto inovativní brusle jsou schopny ti dát nedosažitelný výkon, jaký potřebuješ na přesouvání se, klouzání, skákání, vyjížďky po schodech, slalom, fitness bruslení, SUV a dokonce i na aggressive bruslení!

NEXT jsou dosud nejvíce technicky pokrokové hardboot brusle od Powerslide. TRINITY tříbodové upevnění tě více přiblíží zemi a optimalizuje stabilitu bruslí hlavně v extrémních situacích jako je klouzání či skákání. Je jednodušší udržet balanc s tříbodovým spojenímmezi botou a rámem. Extra upevňovací bod maximalizuje přenos síly a redukuje svalovou únavu.

Brusle Next 110 jsou nabité neuvěřitelnými vlastnostmi jako super pohodlný tepelně tvarovatelný MYFIT Recall liner, který pokrývá dvě velikosti. Brusle také u tebe zabodují s 243mm Elite casted hliníkovým rámem, 110mm kolečky Spinner a vysokorychlostními ložisky Wicked ABEC 9.

Budou NEXT tvými budoucími bruslemi?

Technické parametry:

• Kolečka: Spinner 110mm, 88A