K2 VO2 90 PRO Men 2017

Ložiska
ILQ 9

• Poměr cena výkon
  • , zakoupeno v SKI SPORT Mělník.cz

• Zapínání - nad kotníkem nelze utáhnout a kotník je volný.
  • , zakoupeno v SKI SPORT Mělník.cz

Při výběru jsem vyzkoušel více modelů od třech výrobců i v levnějších variantách, ale nakonec jsem se rozhodl připlatit si za pohodlné a dobře padnoucí brusle K2. Brusle jsem vyzkoušel a jsem velmi spokojen. Doporučuji pro pokročilé bruslaře, pro začátečníky budou díky 90 kolečkům rychlé a hůře ovladatelnější.

Určení
pánské
Kategorie
speedskating
Ložiska
ILQ 9

K2 brusle VO2 90 Pro M 2017

Pánské kolečkové brusle VO2 90 Pro, vybavené Vortech Ventilation Systémem pro dokonalou cirkulaci vzduchu a ochlazování nohy během jízdy, jsou vstupním modelem do kategorie X-training.

Jsou osazeny kvalitními polyuretanovými 90mm kolečky o tvrdosti 83A.

Chromová ložiska ILQ-9 Classic Plus s protiprachovou úpravou pro maximální životnost a zátěž se vyznačují výrazně vyšší valivostí, která je patrná již při pouhém roztočení koleček.

Rám podvozku je vyroben z lehké, odolné a pevné hliníkové slitiny, díky které jsou brusle také stabilní.

S rychloupínacím systémem K2 Speed Lacing dokážete zavázat brusli jedním zatažením.

Charakteristika:

• Maximální Velikost Koleček: 90 mm
  • Skořepina: Vortech

• Poměr cena výkon
  • , zakoupeno v SKI SPORT Mělník.cz

• Zapínání - nad kotníkem nelze utáhnout a kotník je volný.

• Velká 90mm kolečka
    • Kvalitní ložiska
    • pohodlná bota

Po 60 kilometrech absolutně bez problémů, brusle jedou parádně.

• , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

Pohodlná brusle i na delší tratě
    utažení brusle dá větší práci
    horší kvalita plastové přezky ve srovnání s bruslemi ROLLERBLADE