Tempish SQUAD

• celkem prodyšný
    • nože ze slitiny
    • (dobrý kolečka 80/82A)
    • (dobrý ložiska ABEC7)
    • (Dobrý vyměnitelný nože 260mm s klasickým uchycením)
    • poutko z reflexního materiálu
    • i když vypadají levně, jsou pevný a vydrží
    • Vše se dá utáhnout
    • Skvělý klíč v balení
    • Český produkt (náhradní díly bez problémů)
    • Možnost koupi nové přezky, pokud ji zničíte.
    • CENA/KVALITA
    • přezka přes kotník je slabá
    • vše z plastu (ale pevné)
    • trochu tlačí kotník, ale tlusté ponožky to řeší

Chtěl jsem nějaké pevné boty na freestyle a street a nechtěl jsem do prvních bruslí moc investovat. pred tím jsem měl za stejnou cenu (vlastně i dvakrát dražší ve slevě) fitness brusle a uplně se mi rozpadli, tak jsem je reklamoval a vrátili mi peníze. tak jsem hledal něco lepšího něco na freestyle.
    Zkoušel jsem:

Rollerblade fusion X3
    , které mají skvělou botičku, kterou bych si hned dokoupil do těchto bruslí, pokud by to bylo možné, ale slabé utahování, jen suchý zip všude, což mě nesedělo a pevnou plastovou kostru, která se skoro vůbec nedala utáhnout, takže kotník byl víceméně volný. ale doporučoval bych to pro holky.

Rollerblade twister 80
    ty jsou dobré brusle, ale taky mi neseděli u nártu, u nártu se špatně utahují. Ale jinak podle mě jedna z nejlepších možností, akorát 3x dražší a špatně dostupné.
    Powerslide imperial sedí skvělea dobré brusle, akorát opět 3x dražší.

K2 il capo
    , které slabě drželi nohu a byli hůře ovladatelné.

Tempish mě zaujal, protože už dlouhou dobu vyrábí brusle, jak lední, tak i nějaké kolečkové, jeho ceny jsou přijatelné, až si troufám říct nízké, a kvalitní brusle České výroby vysoké kvality.

Velikost: změřte si nohu od paty ke špičce a vemte si o ceťák větší vložku podle těchto velikostí když utáhnete, noha se vám zarazí víc dozadu a po pár ježděních se truchu vytáhnou, takže když budou sedeět akorát, že tam nebude místo, tak si je berte, neřiďte se radou o číslo větší, protože vám po nějaké době oteče noha, pak budou špatně ovladatelné.
    vel.: 38 - 23,5cm
    vel.: 39 - 25cm
    vel.: 40 - 26cm
    vel.: 41 - 26,5cm
    vel.: 42 - 27cm
    vel.: 43 - 28cm
    vel.: 44 - 28,8cm

Akorát doporučuju zkontrolovat, jestli se nevyklají nože. nic hrozného se nestane, ale může vás pak vyděsit, že se bude posouvat do stran, v tom případě odmontovat, pročistit šrouby a opět pevně přimontovat.

Určení
pánské
fitness
ABEC 7
Velikost koleček
80 mm
Tvrdost koleček
82 A

Speciální street brusle, model Squad, určeny pro jízdu ve městě, po asfaltových a betonových plochách. Brusle je svou konstrukcí a vybavením především určena pro absolutně univerzální použití např. na freestyl, street, pro fitness kondiční bruslení. Pro začínající, pokročilé a zkušené bruslaře.

Skelet a podvozek jsou vyvinuty tak, aby snesly vysokou zátěž při provádění všech standardních freestylových prvků nebo při jízdě přes standardní městské překážky, jako jsou chodníky. Skelet je vyroben z PE, dvoudílný s odvětráním v obou částech. V horní části má skelet samosvornou přezku + nártový pásek s mikropřezkou. Pod patou je umístěn tlumič nárazů pro komfortnější jízdu. Na nejvíce zatěžovaném místě po boku brusle je vyměnitelný chránič, který je připevněn dvěma šroubky. Podvozek je AL hi-press casting konstrukce z jednoho kusu, osy koleček jsou v jedné rovině. Duté osky pro snížení hmotnosti brusle.

Specifikace

• Montážní body na botě pro montáž podvozku, který je příčně i podélně variabilní mají rozsah: 165mm
  • Montážní rozměry podvozku: M-150, 165, 180mm, L-165, 180, 195mm
  • Velikost podvozku (rozteč koleček): M - 242mm, L - 258mm
  • Vnitřní materiál je savý velvet, který odvádí pot z chodidla, v oblasti Achillovy šlachy je fine nylon chránící chodidlo proti oděru. Anatomická vkládací stélka.
  • Stupeň únosnosti sportovního zatížení 3,5
  • Kolečka: SUPER HI-REBOUND 82A
  • vel. 38 kolečka 76x24mm, super hi-rebound 82A (podvozek M)
  • vel. 39 - 44 kolečka 80x24mm, super hi-rebound 82A (podvozek L)

Délka vnitřní vložky

• vel.: 43 - 28,0cm
  • vel.: 44 - 28,8cm

Parametry

Doporučené použití

Sportovní freestyle bruslení, vysoká zátěž, pokročilí, zkušení a závodní bruslaři.

Freestyle bruslení

Skelet materiál PE, dvojitý s odvětráváním v obou částech ,kloub je šroubovatelný, nýtovaný vnější chránič

Vnitřní materiál

Fine Nylon, savý Velvet

Podvozek kolébka, CNC konstrukce, jeden kus,PÚ full blk coating, příčně a podélně nastavitelný

Kolečka

SUPER HI-REBOUND

Průměr kolečka vel.38 76mm / vel.39-44 80mm

Tvrdost kolečka 82 A

ABEC 7 chrome top-speed

NE

Systém zapínání

Tkaničky, nártový pásek s mikropřezkou, horní samosvorná přezka

• , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

skelet trochu mohutnější ,ale jezdí fajn,zatím mám krátce

• dobrá kolečka
    • pevná bota
    • nepohodlná vložka do brusle

Hned po první, ani ne hodinové jízdě, mě neskutečně tlačily kotníky. Několikadenní bolest a citlivost kotníků mě odrazuje od dalšího použití a přemýšlím, jestli se to dá nějak vyřešit, nebo prodat.

• , zakoupeno v Sportega.cz

• celkem prodyšný
    • nože ze slitiny
    • (dobrý kolečka 80/82A)
    • (dobrý ložiska ABEC7)
    • (Dobrý vyměnitelný nože 260mm s klasickým uchycením)
    • poutko z reflexního materiálu
    • i když vypadají levně, jsou pevný a vydrží
    • Vše se dá utáhnout
    • Skvělý klíč v balení
    • Český produkt (náhradní díly bez problémů)
    • Možnost koupi nové přezky, pokud ji zničíte.
    • CENA/KVALITA
    • přezka přes kotník je slabá
    • vše z plastu (ale pevné)
    • trochu tlačí kotník, ale tlusté ponožky to řeší

Zkoušel jsem:

Rollerblade fusion X3

Rollerblade twister 80
    Powerslide imperial sedí skvělea dobré brusle, akorát opět 3x dražší.

K2 il capo
    , které slabě drželi nohu a byli hůře ovladatelné.

vel.: 38 - 23,5cm
    vel.: 39 - 25cm