SPARTAN Jr.

Tvrdost koleček
82 A

brusle jsou perfektní,kvalitní, pohodlné, hezké. Doporučuji

• Hodně rychlé
    • Krátká přezka a jsou docela vysoké,tlačí mě trochu do lýtka.

Určitě doporučím

Velikost koleček
84 mm
Tvrdost koleček
82 A

Moderní design kolečkové brusle Girl, kvalita a patentované rychlonastavení velikosti boty jsou určeny všem moderním dívkám s vyššími nároky.

Doporučujeme dokoupit bezpečnostní helmu a chrániče. Kolečkové brusle jsou dnes jednou z nejoblíbenějších městských sportovních aktivit a vlastnit jeden pár kvalitních bruslí by měl každý aktivní člověk. Není nic jednoduššího, než si obout brusle a vyrazit na výlet s přáteli nebo rodinou. Bruslení si užijí jak děti, tak i dospělí, nezávisle na tom, jestli jezdíte vytrvalostní závody, nebo se projedete kolem domu. Dejte svému tělu potřebnou porci pohybu a spojte příjemný výlet se sportem, který je v dnešní uspěchané době tak důležitý. K bruslím patří kvalitní příslušenství, které Vám zajistí potřebný komfort při projížďkách. Nezapomeňte si proto vybrat vhodné chrániče a sportovní oblečení.

Technická data:

• ložiska ABEC 7
  • kolečka:
  • - PU 70x20 mm (velikost XS a S)
  • - PU 76x20 mm (velikost M a L)
  • podvozek PP HI Impact
  • QuickLace systém pro snadné nazouvání
  • šněrování a 1 oboustranná přezka MikroLock
  • doplňková přezka na suchý zip
  • důmyslné umístění větracích otvorů ve špičce boty
  • odnímatelná brzda na pravé brusli
  • velikosti XS (29-32), S (32 - 35), M (35 - 38), L (38 - 41)
  • maximální zatížení: XS - 50 kg, S - 60 kg, M - 70 kg, L - 80 kg

brusle jsou perfektní,kvalitní, pohodlné, hezké. Doporučuji

• Hodně rychlé
    • Krátká přezka a jsou docela vysoké,tlačí mě trochu do lýtka.

Určitě doporučím

• Vzhledově pěkné, dobré jízdní vlastnosti,dobře sedí na nohou

• dobré jízdní vlastnosti
    • rychlá a tichá kolečka
    • zatím jsem nic nenašla

produkt jsem vybírala hlavně kvůli vzhledu, až pak jsem zjistila i to, že jízdní vlastnosti a kvalita těchto bruslí je oproti předešlým starřím bruslím co jsem měla doma

• design
    • nepraktická barva

Brusle umožňují rychlou jízdu, nejsou cítit téměř žádné vibrace, nedoporučuji začátečníkům.

• velká kolečka
    • barva

velká kolečka, barva

• , zakoupeno v WORKER.cz

• Brusle jsou velice pohodlne. Nohu máte "jak v bavlnce" Díky velikosti koleček a kvalitní konstrukci jedou upně sami!!!
    • A pro ty co vybírají jako ja dle vzhledu, jsou opravdu luxusní!! :o))
    • Nedoporučuji moc začátečníkům, jsou opradu "rychlé"

Minimálně pro mírně pokročilé bruslařky je 100% doporučuji! Otřesy necítíte, bota je velice komfortní a zajišťuje maximální pohodlí.. Tedy dle mého názoru..

• Super brusle

Vlastni chybou jsem objednal spatnou velikost, ted cekam na vymenu, dekuji za obchod

• , zakoupeno v Aukro.cz

• probehl bezproblemovy obchod.......doporučuji....
  • , zakoupeno v WORKER.cz

• Po vánocích dám určitě vědět jak jsem s bruslemi uspěla.Jsou pro moji dceru a doufám že se budou moc líbit.Děkuji a pevně věřím že zůstanu s vámi v kontaktu a opět vás vyhledám pro další nákup.Ještě jednou děkuji a nashledanou.Čípová Eva
    • Zatím nic.A doufám že tato kolonka zůstane i nadále prázdná..

Co napsat?Víc asi po vánocích ale už teď věřím že s dárkem udělám mé dceři velkou radost protože si brusle již dlouho přála a stále ji nezbývaly peníze.Takže musel přijít Ježíšek...