Rio Roller Varsity

trekové
Tvrdost koleček
82 A

• , zakoupeno v Honzovy-longboardy.cz

Je to stejný produkt jako loni, ale ve větším čísle.
    Vnuk je na nich skoro denně a jsou stále bez chyby, proto jsem objednala ty samé, ale větší číslo.

• , zakoupeno v Honzovy-longboardy.cz

Tyto brusle jsem koupila vnukovi, protože se mu moc líbily.. Využíval je ještě málo, protože je dostal k vánocům.
    Je velmi spokojený.
    Určitě bych tento produkt doporučila.

• jsou krásné a pro mě začátečníka úplně supr

Kategorie
trekové
Tvrdost koleček
82 A

Rio Roller Varsity jsou dvouřadé brusle s teniskového botou. Skvělé pokud miluješ Rio Roller, ale preferuješ decentnější design.

Ať už chceš jít na místní roller disco, bruslit se venku nebo po cyklostezce, Rio Roller Classic budou skvělým společníkem.

Brusle mají zpevněné zadní poutko na nošení. Mají vylepšené vyztužení na patě a po bocích, pro lepší oporu.

Povrch boty je prodyšný pro optimální odvětrání.

Pásky na boku dávají bruslím nový a stylový design aa podtrhují jejich vzhled. Kontrastní šití jsou zárukou toho, že brusle jen tak někdo nepriehliadne.

Kvalitní BUSHING, přední brzdy a hliníkové trucky dávají bruslím velmi dobrou výkonnost. Základní rám má rozšířený design pro lepší stabilitu.

Specifikace:

• vegan friendly, středně měkké teniskového boty s dobrou oporou
  • velmi dobrá opora v oblasti paty, anatomicky vytvarované vložky s dodatečným polstrováním
  • kvalitní kolečka s tvrdostí 82A jsou vhodné na jakýkoliv povrch.
  • snadno vyměnitelné brzdy z PU materiálu
  • rám je vyroben z nylon materiálu a trucky hliníku - pro co nejlepší ovládání a přenos energie
  • ložiská Abec 7
  • poutko na nošení bruslí. Potisk s logem na kolečkách a bocích
  • logo na jazyku

• , zakoupeno v Honzovy-longboardy.cz

Je to stejný produkt jako loni, ale ve větším čísle.

Je velmi spokojený.
    Určitě bych tento produkt doporučila.

• jsou krásné a pro mě začátečníka úplně supr
    • nic jsem nenašla