Rio Roller Candi

trekové

• Jsou boží
    • Velikost odpovídá
  • , zakoupeno v Retro brusle a Longboardee

Dcera toužila po tomto produktu,objednala jsem do týdne mi zboží došlo.Krasně zabalené,díky emailu i sms jsem věděla kdy zboží dojde a i cena byla výhodná.Urcite jsem u Vás nenakupovala poprvé.Jsem velmi spokojená a přeji hodně zákazníků a zákazníkům ještě hodně takových pěkných produktů.

• ok

Určení
dámské
Kategorie
trekové

Rio Roller Candi dámské trekové brusle

Zcela nové trekové brusle Rio Roller Candi s vylepšenými komponenty a jízdními vlastnostmi. A to nemluvíme o tom, že se jedná o nejvíc cool brusle na trhu pro každého bruslaře.

Tvůrci Rio vzali design úspěšné předchozí řady bruslí Rio roller a vložili do něj to nejlepší. Bota poskytuje velkou oporu nohy v kotníku ať už jezdíte v parku, po ulici či na diskotéce. Nejen že mají Funky Disco design, ale jsou vyrobené z prodyšných materiálů, které udržují Vaše nohy v suchu a pohodlí.

Velká kolečka poskytují pohodlnou a rychlou jízdu.

• POUŽITÍ: vnitřní / venkovní
  • BOTA: Nízká, poloměkká, s podporou kotníku z koženky. Silné polstrování pro maximální pohodlí při jízdě
  • RÁM: Nylon Hi-Impact – lehký a odolný rám

• Velikost odpovídá

• ok

• Pohodlná bota
  • , zakoupeno v Retro brusle a Longboardee

brusle má krásný vzhled a skvěle se na ní jezdí i u začátečníků jako jsem já

• , zakoupeno v Retro brusle a Longboardee

Retro brusle jsou k ježíšku ale doufám,že udělají velkou radost aspoň takovou jako mě když jsem je viděla.

• Brusle jsou krásné
    • vhodné pro začátečníky

Doporučuji tyto brusle,dobře se na nich jezdí a jsou pohodlné

• , zakoupeno v Honzovy-longboardy.cz

• Krásný design, pohodlná bota, dobrá kolečka

Velikost boty jsem musela odhadnout kvůli jinému číslování a spíše doporučuji vyzkoušet v kamenném obchodě, abyste měli jistotu správné velikosti. V botě se cítím dobře s tlustou ponožkou, bota je tedy hodně široká, pohodlná, ale někomu by mohla být na šířku moc velká. Raději bych porovnala např. dvě velikosti při zkoušení. Nekupuji tak často obuv přes internet, takže nemám s číslováním takové zkušenosti.
    Možná bych volila jiné tkaničky pro lepší zpevnění boty.