Powerslide Imperial MegaCruiser 125

• stabilita při vyšších rychlostech
    • horší dílenské zpracování
    • vrchní přezku vymyslel idi*t, brusle se špatně utahuje
    • bota je velmi úzká
    • bota je o číslo menší, než u konkurence či dokonce u Powerslide, takže kupujte o číslo větší
    • ložiska nic moc, navíc jsem je zajížděl snad 400 km, než přestaly klepat a než se zlepšila valivost

Co dodat krom výše uvedeného - ježdění je zábavné, nechci jen hejtovat, ale dejte si pozor, pokud máte širší nohu - po 30 km začnu trpět a pak je jízda už jen o síle vůle a překonání bolesti. A to znám i lidi se širšími nohami. Navíc mám pocit, že i kdybych koupil o číslo větší, tak mi to nepomůže. Spíše to vidím na nahřátí plastu a rozšíření brusle alespoň o centimetr... No, hodně štěstí :D

Určení
pánské
Ložiska
ABEC 9

První 3-wheeler v nabídce je vybaven třemi 125mm kolečky, které bruslím zprostředkují rychlost srovnatelnou se čtyřmi 110mm kolečky. Díky kratšímu rámu mají ale brusle nesrovnatelně obratnost. Powerslide Imperial Megacruiser byly stvořeny jako vše v jednom. Jsou kombinací ohromné ​​rychlosti a nesrovnatelný obratnosti. Pevná plastová skořepina vyztužená sklovláknem nohu spolehlivě podrží v každé situaci.

Vnitřní bota Myfit fatboy line r je tepelně tvarovatelná a přizpůsobí se tvé noze s ohledem na každý detail.

Všechny výhody, které německý výrobce troj-kolečkovým bruslím připisuje najdeš v tomto článku na blogu.

Skořepina bruslí je vyrobena z kompozitových materiálů. Německý výrobce používá nylon vyztužený skelnými vlákny, díky kterým je tuhá, pevná a odolná. Části kde se se bota spojuje s rámem jsou masivní a široké, což bruslím dává široké styčné body s rámem.

Kotník bruslí byl zkonstruován tak, aby ti dal co největší oporu a byl co nejvíce tuhý. Je vyroben ze speciální kompozitové směsi, která obsahuje 15% skelných vláken.

Papuča bruslí - My fit fat boy liner je tepelně tvarovatelná a tak se dokonale přizpůsobí tvé noze - je vyrobena z materiálu ze syntetické kůže azněkolika mesh částí, které jsou prodyšné a měkké. Vnitřek je z lycry a nylonového materiálu. Pohodlná vložka ti zaručí maximální komfort. Anatomické polstrování je strategicky umístěno v oblasti kotníku a achylovky, pro co nejpevněji sezení kotníku a paty. Na výztuž je použita extra hustá pěna EVA, která zprostředkuje nadstandardní komfort.

Díky neoprenové špičce se přizpůsobí až v intervalu dvou velikostí na tvou nohu.

Brusle si zatáhneš pevně prostřednictvím kulatých tkaniček. O zbytek se postará 45 stupňová klipsna nad nártem a pevná klipsna na kotníku.

Rám: unity frame aluminium je vyroben z jednoho kusu 6063 leteckého hliníku. Má rozteč (vzdálenost montážních šroubů) 165mm a tak ho namontovat na jakékoliv jiné urban / freeski brusle. Délka rámu je jen 255mm, přesně taková jako při 4x84mm kolečkách. To je zárukou skvělé obratnosti.

Kolečka: Powerslide Spinner, 125mm, tvrdost 85A

Ložiska: PS Abec 9

• Dostupné velikosti: 37/38, 39/40, 41/42, 43/44, 45/46
  • Určení: unisex

1zákazník doporučuje produkt

• rychlost(relativne)
    • nepohodlne
    • vaha

Musim rict ze jsou to ty nejmene pohodlne brusle ktere jsem kdy mel na nohou, a to hraji hokej v uzkych Bauerkach a pritom mam siroku nohu.
    Brusle jsem jsi pujcil na 2 hodiny ale jiz po hodine jsem je byl vratit. Bota je neprijemna, u kotniku velice tvrda. Po hodine jezdeni jsem mel kotnik natolik odrenej ze to prestavalo byt snesitelne. Navic brusle nebyli ani moc rychle, na Ladronce za vetru jsem dosahoval prumerne jen kolem 19km/h a kdyz jsem po hodine zkusil sve Rollerblade Igniter 4x90mm (3roky stare, sjete kolecka a sramotici loziska) tak jsem mel ve stejnych podminkach prumernou rychlost kolem 17km/h pri priblizne stejnem vykonu (cca 130-145hr)

• , zakoupeno v Powerslide

• rychlost při akceleraci